Cumpără premium pentru a scăpa de reclame
Postări: 10   Vizitat de: 27 users

Sondaj

Oyun hakkındaki gelişmeleri Türkçe'ye çevirmemizi ister misiniz?

Evet
9
Hayır
0

Total voturi: 9
03.12.2012 - 08:46
Düzenli bir şekilde çeviri yapmak günlük işlerden dolayı biraz sıkıntılı olabilir. O yüzden 'Evet' derseniz biraz desteğe ihtiyacımız olacak.
Se încarcă...
Se încarcă...
03.12.2012 - 11:43
Hmm, ne gibi gelisimlerden bahsediyoruz? forum da olan herseyi cevirmek zor olur. Bence eger onemli bir duyuru olursa, onu cevirmek yeterlidir
----
Se încarcă...
Se încarcă...
03.12.2012 - 13:29
http://atwar-game.com/forum/board.php?board_id=5 Buradakiler, News and blog posts yani. Çevirmek çokta zor değildir eh?
----
Se încarcă...
Se încarcă...
03.12.2012 - 14:13
Bence çevrilse iyi olur benim english suxs :/
----
One day my mortal body will turn to dust, but the Turkish Republic will stand forever.

Founder of Turkish Republic

M.Kemal ATATURK
Se încarcă...
Se încarcă...
03.12.2012 - 15:03
Buna kimse hayır demez kanka, o yüzden direk kimler yardım edebilir diye sorsan daha iyi olur. Hatta sen,ben,bertan,roncho bu işi yapabiliriz. zaten 1e1 çevirmek yerine herkesin anlayacağı şekilde kısaca çevirmemiz bile yeter.
----
.10.

atWar Radio<3

play for fun, just for fun.
Se încarcă...
Se încarcă...
03.12.2012 - 16:56
Hmm valla cok fazla cericek text olmassa seve seve yardim ederim ben. Bir gazete kurabiliriz xD
----
Se încarcă...
Se încarcă...
04.12.2012 - 00:12
Scris de tesla, 03.12.2012 at 15:03

Buna kimse hayır demez kanka, o yüzden direk kimler yardım edebilir diye sorsan daha iyi olur. Hatta sen,ben,bertan,roncho bu işi yapabiliriz. zaten 1e1 çevirmek yerine herkesin anlayacağı şekilde kısaca çevirmemiz bile yeter.

Amacım o zaten ama zaten 5-6 kişi var forumda. Sayının ne kadar olduğunu görmek istedim.Şimdi çevirsek bile kendimize çevirmiş olacağız. Az çok anlıyoruz biz. Forum biraz daha aktifleşene kadar çevirmek istemedim.
Se încarcă...
Se încarcă...
08.12.2012 - 16:28
Beyler bu konuyu arka plana atmayalım. Yapıyor muyuz yapmıyor muyuz? Ah bi Türk'leri toplayabilsek :/
----
Se încarcă...
Se încarcă...
08.12.2012 - 16:31
Haklısın atmayalım da...Şu konuya yazanların hepsi anlayacak kadar ingilizce biliyorlar. Boş yere zaman kaybetmek istemem.
Se încarcă...
Se încarcă...
08.12.2012 - 16:31
Aynen, bari bi tutorial mi yapsak? Belki bir kaç low rank'ın ilgisini çekeriz kolay tutorial videolarıyla.
----
Se încarcă...
Se încarcă...
atWar

About Us
Contact

Privat | Termeni și condiții | Bannere | Partners

Copyright © 2024 atWar. All rights reserved.

Alătura-te nouă pe

Extinde vorba